Siaubo filmai apie dvasias

Ar kas yra po mirties? Ką veikia mirusieji? Ar iš tikrųjų mirusiųjų bijoti nereikia? Šie ir panašūs klausimai kankina žmones ne dešimtis, o šimtus ir net tūkstančius metų. Tikėjimas dvasiomis yra toks senas, kaip ir pats žmogus. Nežinojimas ir nesupratimas veda prie didelių baimių ir fantazijų. To ir reikia knygų ir siaubo filmų kūrėjams, kad sukurtų iš tiesų šiurpius ir giliai sukrečiančius kino filmus.

Siaubo filmai apie vaiduoklius ir dvasias dažniausiai būna labai baisūs, nors yra ir išimčių (Prisiminkite Patriko Swayzo įkūnytą personažą filme „Vaiduoklis“. Kokie filmai apie dvasias baisiausi? Norime pristatyti 5 kandidatus į baisiausių siaubo filmų apie paranormalius reiškinius. Reitingą sudarykite patys, nes kas vienam labai baisu, kitam gali pasirodyti šiek tiek juokinga...

Stengiamės paminėti gana naujus jau XXI amžiuje pastatytus filmus, nors pats filmų apie dvasias bumas prasidėjo dar 1970-siais. Tikriausiai matėte klasika tapusį „Švytėjimą“ ar „Candyman“. Šiuos filmus galima pasilikti desertui. Šiuolaikinės kino kūrėjų technologijos leidžia sukurti itin kraupius ir baisius filmus. Beje, filmų apie dvasias kūrėjai tikrai sustoti nežada, nes kas gali būti baisiau už apleistą namą, laimingą šeimą ir vaiduoklius, bandančius parodyti, kad jie čia šeimininkai.

Pasaulinės koronaviruso pandemijos metu sukurtas britų siaubo filmas bando atliepti daugybės žmonių pasikeitusią kasdienybę, kai norėdami laikytis socialinio atstumo ir negalėdami laisvai palikti savo namų dėl pandemijos, didelė pasaulio dalis persikėlė į internetą. Tai tapo įprasta ir šiems šešiems draugams, kurie yra pagrindiniai filmo herojai.
Šios žiūrovų labai lauktos kino juostos siužetas puikiai pažįstamas siaubo knygų mylėtojams. Tai filmas, kuris buvo pastatytas pagal gerai žinomą Stiveno Kingo romaną tokiu pačiu pavadinimu.
Tarp liaudies ir gamtos siaubo filmo kategorijų taikanti juosta. Naujosios Anglijos liaudies istorijomis grįstas filmas, kuris buvo nufilmuotas Kanadoje pasakoja vienos religingos šeimos istoriją. Jie buvo ištremti ir savo bendruomenės ir turėjo kurti savo gyvenimą nuošaliame miške
Britų kurtas siaubo filmas apie šiurpias paslaptis saugantį dvarą. Į pažintį su juo leidžiasi vaiduokių medžiotojas daktaras Marway, ezoterikė...
Filmas „Demonų miškas“ (The Forest 2016 m)
Egzorcistas pasakoja apie vienos demono apsėstos mergaitės egzorcizmo procesą. Tai siaubo klasika, kurią privalo pamatyti visi, kas domisi šiuo žanru.
Šis filmas pasakoja apie paslaptingą lėlę, kurią apsėda dvasios ar demonai po to, kai satanistinio kulto nariai yra nužudomi namuose. Lėlė iš tiesų atrodo kraupiai, dar kraupesni įvykiai laukia ją priglaudusios šeimos.
Siaubinga stebėti ne iš šešėlių lendančias juodas rankas, bet žmones – mamą ir jos sūnų, kurie, susidūrę su vaiduokliu, eina iš proto. Tai gana prasmingas filmas, atskleidžiantis šeimų, kuriose yra žmonių, turinčių protinę negalią, baimes ir jausmus.
Spiritizmo seansai ne visada baigiasi smagiu pasikalbėjimu su dvasiomis. Apie tai gali sužinoti būtent šio filmo žiūrovai. Filmas pasakoja apie spiritismo seansais besiverčiančią „mediumę“ ir jos vaikus.
Tada iš kažkur būtinai atsiras dvasios ar demonai, norintys priminti apie savo kančias ir išvaryti lauk gyvuosius. Šiame filme viskas vyksta panašiai, bet... dvasios yra vaikai, nes tai baisių nusikaltimų prieš vaikus vieta.
Filme vaidina Oskaro laureatė Nicole Kidmann. Tai gotikinis siaubo filmas, sukurtas ispanų režisieriaus. Originalus ir bauginantis – koks ir turi būti tikras siaubo filmas.
Šeima atsikrausto į naujus namus. Jiems žaidžiant slėpynes, prie šeimos prisijungia ir dar vienas žaidėjas. Turbūt nereikia aiškinti, kad šis žaidėjas – ne iš šio pasaulio, o jo ketinimai – ne patys geriausi.