Visi

Tai visų laikų geriausias siaubo filmų parodijų filmas. Jame žiūrovai atpažins populiariausių siaubo filmų herojus. Jie atrodo gana panašūs į „originalus“, tačiau papuola į tokias komiškas situacijas, kad net sunku patikėti...
Dar vienas zombių filmas, bet šį kartą sukurtas pagal geriausias Holivudo komedijų tradicijas. Zombių žudymas yra smagumėlis. Tokią žinutę transliuoja šio filmo personažai. O personažai tikrai įspūdingi.
Kai į Norvegijos kaimą atvyksta grupelė studentų papramogauti, jie net sapnuoti negalėjo, kad juos užpuls zombiai... su nacių kareivių uniformomis. Pasirodo, zombiai nuo karo buvo ten likę ir dabar prisikėlė.
Filme vaidina Megan Fox – iš tikrųjų labai simpatiška aktorė prieš dešimtmetį buvusi laikoma viena seksualiausių aktorių pasaulyje. Jos draugę įkūnija ne ką prastesnė Amanda Seyfried. Gero žiūrėjimo, mergaitės!
Jau pats pavadinimas išduoda, kad viskas šiame filme baigiasi blogai. Iš tikrųjų tai situacijų komedija su siaubo priemaišomis. Įsivaizduokite gana neprotingų vaikinų šutvę, prieš kurią atsiveria pradaro vartai ir iš ten išsikapanojusios būtybės pridaro daugybę nemalonumų, nužudo keletą žmonių.
Filmas pasakoja apie skerdiką, besislepiantį po kaukėmis iš žmogaus odos. Benzininiu pjūklu jis žudė žmones, nudirdavo jiems odas ir jomis „dabinosi“ pats, dekoravo savo namus. Filmai pasižymi itin dideliu žiaurumu.