Visi

Tai 1999 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri buvo sukurta remiantis to paties pavadinimo romanu, išleistu dar 1958 m. Šią filmo juostą galima priskirti prie antgamtiškojo tipo siaubo filmų. Jame pasakojama jauno vyro istorija
Ši filmo juosta patiks tiems žiūrovams, kurie mėgsta siaubo prisotintas dramas, pasakojančias paslaptingas istorijas apie mažus miestelius, krečiamus siaubo. Būtent tokiame miestelyje atsiduria jaunas advokatas, kurio akimis ir pasakojama filmo „Moteris juodais drabužiais“ istorija.
Filmas, kaip ir ne viena šio žanro juosta prasideda tuo, kad jauna šeima atsikrausto į naują namą, apie kurį neįtaria nieko bloga. Deja, viskas pasisuka kiek kitokia linkme. Namuose ima dėtis šiurpinantys, nepaaiškinami dalykai, o galiausiai pradingsta jauniausia šeimos dukrelė. 
„Tūnąs tamsoje“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Į namą atsikrausto jauna šeima su trimis vaikais ir iš pradžių atrodo, kad tai bus gera naujo gyvenimo etapo pradžia. Deja, nutinka taip, kaip niekas neplanavo – po nelaimingo atsitikimo, vienas šeimos vaikas, vardu Daltonas, panyra į komą.
Pasakojama, kad šis filmas pastatytas pagal tikrą istoriją ir vaizduoja tikėjimo kryžkelėje atsidūrusį jauną kunigą, kuris egzorcizmo kursuose nuolat kritikuoja jo vadovą, vyresnį dvasininką Luką. Iš pradžių manęs, kad netiki ne tik Dievu, bet ir Šėtonu, jaunasis kunigas, savo akimis pamatęs egzorcizmo procesus, ima abejoti savo ankstesnėmis nuostatomis.
Tai siaubo filmas, pastatytas pagal tokio paties pavadinimo knygą, kuri buvo išleista 1979 m. Filmas pasakoja namo Amitvilio gatvėje istoriją, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka blogiui, gyvenančiam šio namo sienose. 
Ne visi vaikų žaidimai yra tokie nekalti ir gražūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ir ne visi žaislai yra tik žaislai. 1988 m. siaubo juosta „Vaikų žaidimai“ pasakoja siaubo filmo mėgėjams puikiai pažįstamo žaislo Čakio istoriją, kuris vėliau taps vienu geriausiai žinomu siaubo filmo herojumi, galinčiu konkuruoti nebent su Fredžiu Kriugeriu.
Iki šių dienų „Košmaras Guobų gatvėje“ yra laikomas vienu geriausių siaubo filmų istorijoje. Naujoje filmo juostoje sugrįžta ir visiems puikiai pažįstamas Fredis Kriugeris, kurį atsimename su dryžuotu megztiniu, pradrėksta skrybėle ir aštrių nagų pirštine. Šį kartą Fredis vėl lankysis mūsų sapnuose, iš kurių, vėl pabėgti sveikam nebus taip lengva.
Šis filmas puikus pasirinkimas nuotaikingam vakarui draugų kompanijoje. Jį įdomu žiūrėti ne tik dėl profesionalaus operatorių darbo, bet ir daugybės puikių aktorių, tarp kurių ir žinoma atlikėja bei aktorė Selena Gomez.
Iš pirmo žvilgsnio šis filmas mažai primena siaubo juostą. Juo vien dėl pagrindinio jo aktoriaus. Nicolas Cage'as ne toks jau dažnas siaubo filmų režisierių pasirinkimas. Filmas prasideda nesėkminga pagrindinio veikėjo kelione, kurioje jam tenka sustoti dėl automobilio gedimo