Visi

Tai 2016 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri priskiriama prie antgamtinių siaubo filmų. Ji prie filmo ekranų prikaustė daugybę žiūrovų vien todėl, kad filmas pasakoja apie tikrą mišką, kuriame iš tiesų siaubo istorijų netrūksta ir taip.
Tai visų laikų geriausias siaubo filmų parodijų filmas. Jame žiūrovai atpažins populiariausių siaubo filmų herojus. Jie atrodo gana panašūs į „originalus“, tačiau papuola į tokias komiškas situacijas, kad net sunku patikėti...
Dar vienas zombių filmas, bet šį kartą sukurtas pagal geriausias Holivudo komedijų tradicijas. Zombių žudymas yra smagumėlis. Tokią žinutę transliuoja šio filmo personažai. O personažai tikrai įspūdingi.
Kai į Norvegijos kaimą atvyksta grupelė studentų papramogauti, jie net sapnuoti negalėjo, kad juos užpuls zombiai... su nacių kareivių uniformomis. Pasirodo, zombiai nuo karo buvo ten likę ir dabar prisikėlė.
Filme vaidina Megan Fox – iš tikrųjų labai simpatiška aktorė prieš dešimtmetį buvusi laikoma viena seksualiausių aktorių pasaulyje. Jos draugę įkūnija ne ką prastesnė Amanda Seyfried. Gero žiūrėjimo, mergaitės!
Jau pats pavadinimas išduoda, kad viskas šiame filme baigiasi blogai. Iš tikrųjų tai situacijų komedija su siaubo priemaišomis. Įsivaizduokite gana neprotingų vaikinų šutvę, prieš kurią atsiveria pradaro vartai ir iš ten išsikapanojusios būtybės pridaro daugybę nemalonumų, nužudo keletą žmonių.
Filmas pasakoja apie skerdiką, besislepiantį po kaukėmis iš žmogaus odos. Benzininiu pjūklu jis žudė žmones, nudirdavo jiems odas ir jomis „dabinosi“ pats, dekoravo savo namus. Filmai pasižymi itin dideliu žiaurumu.
Egzorcistas pasakoja apie vienos demono apsėstos mergaitės egzorcizmo procesą. Tai siaubo klasika, kurią privalo pamatyti visi, kas domisi šiuo žanru.
Siaubinga stebėti ne iš šešėlių lendančias juodas rankas, bet žmones – mamą ir jos sūnų, kurie, susidūrę su vaiduokliu, eina iš proto. Tai gana prasmingas filmas, atskleidžiantis šeimų, kuriose yra žmonių, turinčių protinę negalią, baimes ir jausmus.
Spiritizmo seansai ne visada baigiasi smagiu pasikalbėjimu su dvasiomis. Apie tai gali sužinoti būtent šio filmo žiūrovai. Filmas pasakoja apie spiritismo seansais besiverčiančią „mediumę“ ir jos vaikus.
Tada iš kažkur būtinai atsiras dvasios ar demonai, norintys priminti apie savo kančias ir išvaryti lauk gyvuosius. Šiame filme viskas vyksta panašiai, bet... dvasios yra vaikai, nes tai baisių nusikaltimų prieš vaikus vieta.
Filme vaidina Oskaro laureatė Nicole Kidmann. Tai gotikinis siaubo filmas, sukurtas ispanų režisieriaus. Originalus ir bauginantis – koks ir turi būti tikras siaubo filmas.