Egzorcizmas (The Rite, 2011)

Egzorcizmas (The Rite, 2011)

Iki šių laikų puikiai žinomas siaubo filmas. Tai klasika tapusi kino juosta, kurioje itin tikroviškai perteikiami egzorcizmo procesai. Pirmasis tokio tipo filmas „Egzorcistas“ buvo išleistas dar 1973 m. Kiek naujesnė, 2011 m. versija pasakoja siužetą jauno kunigo akimis. Dvasininkas, nusprendęs palikti seminariją, visgi sutinka leistis į dviejų mėnesių mokymus, kuriuose išklausys egzorcizmo kursą.

Pasakojama, kad šis filmas pastatytas pagal tikrą istoriją ir vaizduoja tikėjimo kryžkelėje atsidūrusį jauną kunigą, kuris egzorcizmo kursuose nuolat kritikuoja jo vadovą, vyresnį dvasininką Luką. Iš pradžių manęs, kad netiki ne tik Dievu, bet ir Šėtonu, jaunasis kunigas, savo akimis pamatęs egzorcizmo procesus, ima abejoti savo ankstesnėmis nuostatomis.

Tai siaubo kino juostų klasika tapęs filmas, kurį privalu pamatyti visiems šio žanro mėgėjams. Filmas iki šių dienų stebina savo kokybe ir tikroviškomis scenomis. Išskirtinės atmosferos filmui priduoda ir meistriškai Luko vaidmenį atliekantis aktorius Antony Hopkins.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *