Juokingi siaubo filmai

Kaip gi čia taip gali būti: kartais juokinga, o kartais ir baisu... Pasirodo, viskas įmanoma ir dviejų gana skirtingų žanrų sintezė visiškai įmanoma. Taip pasaulį įvydo siaubo komedijos – juokingi siaubo filmai, skirti ne plačiajai auditorijai, bet vis tiek suteikiantys tiek juoko, tiek šiurpuliukų.

Siaubo komedijos gali būti skirstomos į dvi grupes:

  • Siaubo filmai su komedijos elementais, kai veiksmas yra gana šiurpus, bet jame gausu komiškų, ne tik tragiškų scenų.
  • Parodijos iš siaubo filmų. Tai komedijos žanras, kai stengiamasi pasišaipyti iš populiarių siaubo filmų personažų, klišių ir atmosferos. Parodijuojami net siaubo filmuose vaidinę žymūs aktoriai.

Žiūrint tiek vienus, tiek kitus patiriama nemažai gerų emocijų, ne vien tik baimės, nerimo ar pasišlykštėjimo (kas būdinga tikriems siaubo filmams). Kokius juokingus siaubo filmu rekomenduojame šiam savaitgaliui? Štai keletas variantų.


Amerikietiška siaubo juosta, kurios tikslinė auditorija – paaugliai. Nors jie yra dažni siaubo filmų žiūrovai, šios kino juostos kūrėjai taiko tiesiai į šią žiūrovų grupę. Filme pasakojama iš pradžių romantinę primenanti istorija, parodanti, kaip vienas žingsnis nuo meilės iki neapykantos tampa pražūtingu.
Tai visų laikų geriausias siaubo filmų parodijų filmas. Jame žiūrovai atpažins populiariausių siaubo filmų herojus. Jie atrodo gana panašūs į „originalus“, tačiau papuola į tokias komiškas situacijas, kad net sunku patikėti...
Dar vienas zombių filmas, bet šį kartą sukurtas pagal geriausias Holivudo komedijų tradicijas. Zombių žudymas yra smagumėlis. Tokią žinutę transliuoja šio filmo personažai. O personažai tikrai įspūdingi.
Kai į Norvegijos kaimą atvyksta grupelė studentų papramogauti, jie net sapnuoti negalėjo, kad juos užpuls zombiai... su nacių kareivių uniformomis. Pasirodo, zombiai nuo karo buvo ten likę ir dabar prisikėlė.
Filme vaidina Megan Fox – iš tikrųjų labai simpatiška aktorė prieš dešimtmetį buvusi laikoma viena seksualiausių aktorių pasaulyje. Jos draugę įkūnija ne ką prastesnė Amanda Seyfried. Gero žiūrėjimo, mergaitės!
Jau pats pavadinimas išduoda, kad viskas šiame filme baigiasi blogai. Iš tikrųjų tai situacijų komedija su siaubo priemaišomis. Įsivaizduokite gana neprotingų vaikinų šutvę, prieš kurią atsiveria pradaro vartai ir iš ten išsikapanojusios būtybės pridaro daugybę nemalonumų, nužudo keletą žmonių.