Pats baisiausias filmas (Scary Movie, 2000)

Pats baisiausias filmas (Scary Movie, 2000)

Tai visų laikų geriausias siaubo filmų parodijų filmas. Jame žiūrovai atpažins populiariausių siaubo filmų herojus. Jie atrodo gana panašūs į „originalus“, tačiau papuola į tokias komiškas situacijas, kad net sunku patikėti…
Pats baisiausias filmas sulaukė kelių tęsinių, kuriuos tikrai verta pamatyti. Lengvas žiūrėjimas, juoko iki valios, nors kraujo ir šlykštybių tikrai netrūksta. Tai garsių JAV komikų brolių Wyansų darbas.

Kodėl juokingi siaubo filmai kuriami iki pat šiol? Naujausias Mainai su žudiku (The Buther) pasirodė šiais metais. Priežastis yra gana paprasta. Siaubo filmai yra skirti gana ribotam skaičiui žiūrovų. Ne visi gali žiūrėti baisius filmus, tačiau komedijas žiūri dauguma žmonių, o kas svarbiausia, labai įvairaus amžiaus. Tokiu būdu siaubo filmai su humoru yra daugiau orientuoti į paauglius – gana įnoringą publiką.

Kita priežastis – pasišaipyti iš super rimtų siaubo filmų, kurių dažnas net realiais įvykiais yra paremtas. Juoktis iš žudynių galima, ypač, jei tai pateikta kiek kitaip, nei siaubo filmuose.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *