Siaubo trileriai

Tai 1999 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri buvo sukurta remiantis to paties pavadinimo romanu, išleistu dar 1958 m. Šią filmo juostą galima priskirti prie antgamtiškojo tipo siaubo filmų. Jame pasakojama jauno vyro istorija
Filmas, kaip ir ne viena šio žanro juosta prasideda tuo, kad jauna šeima atsikrausto į naują namą, apie kurį neįtaria nieko bloga. Deja, viskas pasisuka kiek kitokia linkme. Namuose ima dėtis šiurpinantys, nepaaiškinami dalykai, o galiausiai pradingsta jauniausia šeimos dukrelė. 
„Tūnąs tamsoje“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Į namą atsikrausto jauna šeima su trimis vaikais ir iš pradžių atrodo, kad tai bus gera naujo gyvenimo etapo pradžia. Deja, nutinka taip, kaip niekas neplanavo – po nelaimingo atsitikimo, vienas šeimos vaikas, vardu Daltonas, panyra į komą.
Ne visi vaikų žaidimai yra tokie nekalti ir gražūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ir ne visi žaislai yra tik žaislai. 1988 m. siaubo juosta „Vaikų žaidimai“ pasakoja siaubo filmo mėgėjams puikiai pažįstamo žaislo Čakio istoriją, kuris vėliau taps vienu geriausiai žinomu siaubo filmo herojumi, galinčiu konkuruoti nebent su Fredžiu Kriugeriu.
Iki šių dienų „Košmaras Guobų gatvėje“ yra laikomas vienu geriausių siaubo filmų istorijoje. Naujoje filmo juostoje sugrįžta ir visiems puikiai pažįstamas Fredis Kriugeris, kurį atsimename su dryžuotu megztiniu, pradrėksta skrybėle ir aštrių nagų pirštine. Šį kartą Fredis vėl lankysis mūsų sapnuose, iš kurių, vėl pabėgti sveikam nebus taip lengva.
Iš pirmo žvilgsnio šis filmas mažai primena siaubo juostą. Juo vien dėl pagrindinio jo aktoriaus. Nicolas Cage'as ne toks jau dažnas siaubo filmų režisierių pasirinkimas. Filmas prasideda nesėkminga pagrindinio veikėjo kelione, kurioje jam tenka sustoti dėl automobilio gedimo
Pasaulinės koronaviruso pandemijos metu sukurtas britų siaubo filmas bando atliepti daugybės žmonių pasikeitusią kasdienybę, kai norėdami laikytis socialinio atstumo ir negalėdami laisvai palikti savo namų dėl pandemijos, didelė pasaulio dalis persikėlė į internetą. Tai tapo įprasta ir šiems šešiems draugams, kurie yra pagrindiniai filmo herojai.
Puikiai kritikų ir žiūrovų įvertintas režisieriaus Jordan Peele filmas „Mes“ pasakoja istoriją, kaip viena šeima išvyksta atostogų, tačiau vietoj poilsio jiems tenka išgyventi sunkiai protu suvokiamą košmarą.
Sukurti šį filmą režisierių įkvėpė jo paties paauglystė, kurioje jam iš arti tekdavo susidurti su įsilaužėliais. Jie belsdavosi į duris ir ieškodavo namų, kuriuose nieko nėra. Filmas perteikia mintį, jog net ir būdamas savo namuose, niekas negali jaustis saugus.
Tai 2016 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri priskiriama prie antgamtinių siaubo filmų. Ji prie filmo ekranų prikaustė daugybę žiūrovų vien todėl, kad filmas pasakoja apie tikrą mišką, kuriame iš tiesų siaubo istorijų netrūksta ir taip.