Moteris juodais drabužiais (The Woman in Black, 2012)

Moteris juodais drabužiais (The Woman in Black, 2012)

Ši filmo juosta patiks tiems žiūrovams, kurie mėgsta siaubo prisotintas dramas, pasakojančias paslaptingas istorijas apie mažus miestelius, krečiamus siaubo. Būtent tokiame miestelyje atsiduria jaunas advokatas, kurio akimis ir pasakojama filmo „Moteris juodais drabužiais“ istorija.

Jo vardas – Arthur Kipps. Jo darbas jam jau seniai apkarto, nes jis vis dar skaudžiai išgyvena dėl prieš kelis metus mirusios žmonos, kuri neišgyveno gimdydama judviejų vaiką. Tačiau nukreipti mintis ir susitelkti į darbą jauną advokatą paskatina nauja užduotis.

Jis atkeliauja į mažą miestelį, kuriame jo laukia užduotis, susijusi su dingusiais vietinės moters dokumentais. Tačiau apsilankęs viename miestelio dvare, advokatas supranta, kad jo darbo objektas bus visai kitas. Miestelyje siaučia kraują stingdantis vaiduoklis. Tai juodai vilkinti moteris, kurios vėlė niekaip neranda ramybės ir šiurpina gyventojus. Panašu, kad advokatui teks išsiaiškinti šio vaiduoklio paslaptį ir tai, kaip padaryti, kad kerštinga vėlė nurimtų.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *