Pjūklas X (Saw X, 2023

Pjūklas X (Saw X, 2023)

“Saw X”, išleistas 2023 metais, tai siaubo filmas, kuris tęsia žiaurų ir įtemptą “Saw” seriją. Filmo veiksmas sukasi aplink Johno Kramero, daugelio žinomo kaip Jigsaw, pasaulį. Jau pradžioje mes sutinkame Joną Kramero, kuris susiduria su siaubinga žinia apie savo baigtį dėl pažengusio vėžio. Šiuo pat metu jis pastebi įtartiną veikėją ligoninėje, kuris skatina Johno sumanymus.

Po to Johnas susiduria su vyrų, kuris teigia, kad jis buvo išgydytas nuo vėžio eksperimentiniu gydymu. Intriguotas šia informacija, Johnas pradeda tyrimą, kuris jį nukreipia į Meksiką pas daktarę Ceciliją Pedersoną. Tačiau, greitai paaiškėja, kad visa tai buvo apgaulė ir eksperimentinis gydymas buvo melas.

Įsiutęs ir kerštingas, Johnas pradeda savo žiaurius žaidimus, įtraukdamas tuos, kurie jį apgavo. Kartu su savo buvusia mokine Amandą Jang, jis kuria mirtinas situacijas, kad atkeršytų savo nesąžiningiems priešams. Aukos priverstos kovoti už savo gyvybes, o kiekvienas žingsnis artėja prie visiško chaoso ir siaubo.

“Saw X” išsiskiria ne tik žiaurumu, bet ir moraliniais iššūkiais, kurie verčia personažus klysti tarp teisingumo ir keršto ribų. Tai įtemptas ir emocinis kelionės į siaubo pasaulį filmas, kuris ne tik kelia adrenalino lygį, bet ir suteikia pamąstymams apie žmogaus psichologiją ir sąžinę.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *