Poltergeistas (Poltergeist, 2015)

Poltergeistas (Poltergeist, 2015)

Tokiu pačiu pavadinimu filmas „Poltergeistas“ dar 1982 m. užkovojo siaubo filmų mėgėjų dėmesį ir palankumą. Tai prie žanro klasikos priskiriamas filmas, kuris vėl kinuose pasirodė 2015 m. Ir vėl labai profesionalus, įtraukiantis ir verčiantis prilipti prie ekranų bei vietomis – drebėti iš baimės.

Filmas, kaip ir ne viena šio žanro juosta prasideda tuo, kad jauna šeima atsikrausto į naują namą, apie kurį neįtaria nieko bloga. Deja, viskas pasisuka kiek kitokia linkme. Namuose ima dėtis šiurpinantys, nepaaiškinami dalykai, o galiausiai pradingsta jauniausia šeimos dukrelė. Į namus iškviestas ekstrasensas praneša, kad namas pastatytas ant senų kapinių ir yra valdomų dvasių, kurios ir pasiėmė jauną mergaitę. Šeimai tenka leistis į kovą dėl jos.

Tai meistriškai sukurtas filmas, kuris gimė suvienijus jėgas dviems siaubo juostų kūrėjams. Tai filmų „Pagieža“, „Žmogus voras“, „Piktieji numirėliai“ kūrėjas Sam Raimi ir kitas režisierius – Gil Kenan, sukūręs tokius filmus, kaip „Namas monstras“ arba „Žarijos miestas“. Tad „Poltergeistas“ – puikus pasirinkimas tikriems siaubo filmų fanams.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *