Demonų miškas (The Forest, 2016)

Demonų miškas (The Forest, 2016)

Tai 2016 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri priskiriama prie antgamtinių siaubo filmų. Ji prie filmo ekranų prikaustė daugybę žiūrovų vien todėl, kad filmas pasakoja apie tikrą mišką, kuriame iš tiesų siaubo istorijų netrūksta ir taip.

Siaubo trileris pasakoja apie aukščiausio Japonijos kalno Fudžijamos papėdėje esantį Aokigaharos mišką, dar vadinamą savižudžių mišku. Visame pasaulyje šis miškas žinomas ne tik dėl savo gamtos, bet ir dėl to, jog tai yra vieta, kurioje nusižudo daugiausiai žmonių visoje Japonijoje, o pasaulyje ši vieta antroji pagal savižudybių skaičių. Daugybė tyrėjų kiekvienais metais lankosi šiame miške, norėdami įminti šios vietos mistinę pusę. Dar daugiau čia lankosi žmonių, norinčių pajusti miško dvasią ir pasigasdinti siaubingomis istorijomis. Deja, tai, kas įvyksta šiame miške, nėra taip jau linksma.

Aplink šią vietą sukasi pagrindinė filmo siužetinė linija. Dvi seserys – Sara ir Džesė – yra identiškos dvynės, kurios nuo vaikystės jaučia viena kitą net ir būdamos atskirai. Todėl greitai sureaguoti į sesers situaciją, dvynė sugeba ir šį kartą.

Kurį laiką seserys jau nebepalaiko tokių artimų ryšių kaip kadaise, todėl apie tai, kad vyksta viena kitos gyvenime žino ne itin daug. Tačiau vėl seseris suveda šiurpus likimas.

Kai vienai seseriai nutinka kažkas negero, bloga nuojauta aplanko kitą. Ne vieną kartą jausti dvynių pojūčiai neapgauna ir šį kartą, kai vieną dieną Sara pajunta kažką negero. Tik po to ji sužino, kad jos sesuo išvyko į baisiomis istorijomis pasižymėtą Japonijos mišką. Sesuo nė neabejoja, kokiu tikslu ten išvyko dvynė. Todėl mintyje kirba tik viena mintis – ar pavyks ją sustabdyti ir mišką pasiekti laiku?

Dvynė leidžiasi į kelionę, iš pradžių ne nesusimąstydama, kas bus, kai ji peržengs šio savižudžių mišku vadinamos vietos teritoriją. Atrodo, kad įkėlus čia koją, miškas nepalieka net ir tų, kuriems pavyksta iš ten ištrūkti gyviems… Dvynėms teks surasti vienai kitą, įveikti miško siunčiamus išbandymus ir viliones palikti šį pasaulį. Atrodo, kad miškas pats yra tarsi gyvas ir jis nori pasiglemžti kuo daugiau pasimetusių žmonių sielų.

Apie Aokigaharos mišką sklando daugybė legendų ir baisių istorijų. Gali būti, kad kūrėjai šiame filme pasinaudojo jomis ir iki šiol nėra žinoma, ar tai nėra paremta tikrais faktais.


Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *