Siaubo filmai apie dvasias

Ar kas yra po mirties? Ką veikia mirusieji? Ar iš tikrųjų mirusiųjų bijoti nereikia? Šie ir panašūs klausimai kankina žmones ne dešimtis, o šimtus ir net tūkstančius metų. Tikėjimas dvasiomis yra toks senas, kaip ir pats žmogus. Nežinojimas ir nesupratimas veda prie didelių baimių ir fantazijų. To ir reikia knygų ir siaubo filmų kūrėjams, kad sukurtų iš tiesų šiurpius ir giliai sukrečiančius kino filmus.

Siaubo filmai apie vaiduoklius ir dvasias dažniausiai būna labai baisūs, nors yra ir išimčių (Prisiminkite Patriko Swayzo įkūnytą personažą filme „Vaiduoklis“. Kokie filmai apie dvasias baisiausi? Norime pristatyti 5 kandidatus į baisiausių siaubo filmų apie paranormalius reiškinius. Reitingą sudarykite patys, nes kas vienam labai baisu, kitam gali pasirodyti šiek tiek juokinga...

Stengiamės paminėti gana naujus jau XXI amžiuje pastatytus filmus, nors pats filmų apie dvasias bumas prasidėjo dar 1970-siais. Tikriausiai matėte klasika tapusį „Švytėjimą“ ar „Candyman“. Šiuos filmus galima pasilikti desertui. Šiuolaikinės kino kūrėjų technologijos leidžia sukurti itin kraupius ir baisius filmus. Beje, filmų apie dvasias kūrėjai tikrai sustoti nežada, nes kas gali būti baisiau už apleistą namą, laimingą šeimą ir vaiduoklius, bandančius parodyti, kad jie čia šeimininkai.

Šis filmas pasakoja apie paslaptingą lėlę, kurią apsėda dvasios ar demonai po to, kai satanistinio kulto nariai yra nužudomi namuose. Lėlė iš tiesų atrodo kraupiai, dar kraupesni įvykiai laukia ją priglaudusios šeimos.
Tai 1999 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri buvo sukurta remiantis to paties pavadinimo romanu, išleistu dar 1958 m. Šią filmo juostą galima priskirti prie antgamtiškojo tipo siaubo filmų. Jame pasakojama jauno vyro istorija
Ši filmo juosta patiks tiems žiūrovams, kurie mėgsta siaubo prisotintas dramas, pasakojančias paslaptingas istorijas apie mažus miestelius, krečiamus siaubo. Būtent tokiame miestelyje atsiduria jaunas advokatas, kurio akimis ir pasakojama filmo „Moteris juodais drabužiais“ istorija.
Filmas, kaip ir ne viena šio žanro juosta prasideda tuo, kad jauna šeima atsikrausto į naują namą, apie kurį neįtaria nieko bloga. Deja, viskas pasisuka kiek kitokia linkme. Namuose ima dėtis šiurpinantys, nepaaiškinami dalykai, o galiausiai pradingsta jauniausia šeimos dukrelė. 
„Tūnąs tamsoje“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Į namą atsikrausto jauna šeima su trimis vaikais ir iš pradžių atrodo, kad tai bus gera naujo gyvenimo etapo pradžia. Deja, nutinka taip, kaip niekas neplanavo – po nelaimingo atsitikimo, vienas šeimos vaikas, vardu Daltonas, panyra į komą.
Pasakojama, kad šis filmas pastatytas pagal tikrą istoriją ir vaizduoja tikėjimo kryžkelėje atsidūrusį jauną kunigą, kuris egzorcizmo kursuose nuolat kritikuoja jo vadovą, vyresnį dvasininką Luką. Iš pradžių manęs, kad netiki ne tik Dievu, bet ir Šėtonu, jaunasis kunigas, savo akimis pamatęs egzorcizmo procesus, ima abejoti savo ankstesnėmis nuostatomis.
Tai siaubo filmas, pastatytas pagal tokio paties pavadinimo knygą, kuri buvo išleista 1979 m. Filmas pasakoja namo Amitvilio gatvėje istoriją, kurioje pagrindinis vaidmuo tenka blogiui, gyvenančiam šio namo sienose. 
Pasaulinės koronaviruso pandemijos metu sukurtas britų siaubo filmas bando atliepti daugybės žmonių pasikeitusią kasdienybę, kai norėdami laikytis socialinio atstumo ir negalėdami laisvai palikti savo namų dėl pandemijos, didelė pasaulio dalis persikėlė į internetą. Tai tapo įprasta ir šiems šešiems draugams, kurie yra pagrindiniai filmo herojai.
Šios žiūrovų labai lauktos kino juostos siužetas puikiai pažįstamas siaubo knygų mylėtojams. Tai filmas, kuris buvo pastatytas pagal gerai žinomą Stiveno Kingo romaną tokiu pačiu pavadinimu.
Tarp liaudies ir gamtos siaubo filmo kategorijų taikanti juosta. Naujosios Anglijos liaudies istorijomis grįstas filmas, kuris buvo nufilmuotas Kanadoje pasakoja vienos religingos šeimos istoriją. Jie buvo ištremti ir savo bendruomenės ir turėjo kurti savo gyvenimą nuošaliame miške
Britų kurtas siaubo filmas apie šiurpias paslaptis saugantį dvarą. Į pažintį su juo leidžiasi vaiduokių medžiotojas daktaras Marway, ezoterikė...
Tai 2016 m. pasirodžiusi siaubo juosta, kuri priskiriama prie antgamtinių siaubo filmų. Ji prie filmo ekranų prikaustė daugybę žiūrovų vien todėl, kad filmas pasakoja apie tikrą mišką, kuriame iš tiesų siaubo istorijų netrūksta ir taip.